ΖΩΗ ΣΙΟΥΤΗ

Σιούτη, Ζ., Ίσαρη, Φ., Κουνενού, Κ., & Τσαμπαρλή, Α. (2018). Οικονομική κρίση και γονικότητα παιδιών με νοητική αναπηρία. Βιβλιοθήκη Επιστημών της Αγωγής, Κωδικός ηλ. υποβολής εργασίας (μοναδικός προσδιοριστής): 2738576.

Σιούτη, Ζ. (2017). Η διερεύνηση των στρατηγικών αναγνωστικής κατανόησης σε μαθητές πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. 7ο Πανελλήνιο Συνέδριο Επιστημών Εκπαίδευσης και Ειδικής Αγωγής.

Σιούτη, Ζ., & Τόλης, Ε. (2017). Ο σχολικός εκφοβισμός ως παράγοντας κινδύνου στην ενήλικη ζωή. 7ο Πανελλήνιο Συνέδριο Επιστημών Εκπαίδευσης και Ειδικής Αγωγής.

Σιούτη, Ζ., Δικαίος, Δ., Δαρβίρη, Χ., & Χρούσος, Γ. (2017). Γνωσιακή συμπεριφοριστική παρέμβαση μείωσης του στρες και των συμπτωμάτων της υπνικής άπνοιας. 16ο Πανελλήνιο Συνέδριο Ψυχολογικής Έρευνας Άτομα, Θεσμοί, Κοινωνία: Ο Κόσμος της Ψυχολογίας.

Φιλία, Ι., Βουλβούλη, Μ., Ζαχαριά, Α., Γαλίκα, Α., Λουδοβιώτη, Κ., Σιούτη, Ζ., & Φραγκάκη, Μ. (2016). Εμπειρίες ειδικών ψυχικής υγείας και εθελοντών που εργάζονται με πρόσφυγες. 6ο Πανελλήνιο Συνέδριο Συμβουλευτικής Ψυχολογίας: Ζητήματα Πολυπολιτισμικότητας και Κοινωνικής Δικαιοσύνης στη Συμβουλευτική Ψυχολογία.

Σιούτη, Ζ., Δικαίος, Δ., Δαρβίρη, Χ., & Χρούσος, Γ. (2016). Διαχείριση του αντιλαμβανόμενου στρες σε ασθενείς με υπνική άπνοια, ηλικιακής ομάδας 18-65: Τυχαιοποιημένη κλινική μελέτη. Βιβλιοθήκη Επιστημών Υγείας της Ιατρικής Σχολής Αθηνών, Κωδικός ηλ. υποβολής εργασίας (μοναδικός προσδιοριστής): E582B17CAA25A49CC2257FB70054FABB.